O nas

Miło Cię widzieć

Tworzymy ponad 30 osobowy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych doradców podatkowych, konsultantów i księgowych.Świadczymy usługi w języku niemieckim, angielskim i polskim.Nasze wieloletnie wzorowe relacje z klientami oraz z instytucjami wspierającymi niemieckich i austriackich przedsiębiorców są dowodem najwyższej jakości naszych usług.

Od kiedy kilkanaście lat temu zaczęliśmy rozwijać naszą firmę, wspieramy podatkowo zagranicznych przedsiębiorców w dynamicznym krajobrazie biznesowym Polski. Wiemy z jakimi wyzwaniami się mierzą i jesteśmy odpowiedzią na te wyzwania, dostarczając usługi specjalistycznego doradztwa w zakresie podatku VAT i CIT oraz usług VAT compliance i usług księgowych.

Nasza oferta jest dedykowana przede wszystkim dla podmiotów z Niemiec i Austrii, które działają na polskim rynku – zarówno bezpośrednio, jak również pośrednio poprzez podmioty powiązane (np. oddziały, spółki córki albo siostry). Bazując na wieloletnim doświadczeniu, dostosowujemy nasze usługi do indywidualnych wymagań i potrzeb każdego klienta, zapewniając wsparcie zgodne z polskim, unijnym oraz międzynarodowym prawem podatkowym.

Nasze usługi to również m.in. doradztwo w zakresie podatku u źródła (WHT), sporządzanie dokumentacji dla potrzeb cen transferowych, podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) podatków lokalnych a także obsługa kadrowo-płacowa.

Korzyści dla Twojej firmy

Współpracuj z nami

Korzyści płynące z naszego doświadczenia nie kończą się na granicach Polski. Jesteśmy dumni ze współpracy z zaufanymi specjalistami z Niemiec i Austrii. Dzięki tej sieci, która powstała dzięki wieloletniej praktyce, jesteśmy w stanie wspierać naszych klientów również przy najbardziej skomplikowanych transakcjach transgranicznych.

Współpracując z nami, przedsiębiorcy mogą być pewni, że każdy podatkowy i księgowy aspekt ich działalności będzie dokładnie analizowany i obsługiwany przez niemieckojęzycznych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Mamy odpowiedzi na Twoje pytania - napisz teraz!

Gotowy na współpracę?

Skontaktuj się z nami